Названо п’ять найбільш зухвалих і неслухняних знаків Зодіаку - часто плюють на людей і в’ють з них мотузки

Астрологи назвали найбільш зухвалі і неслухняні знаки Зодіаку — ці люди схильні робити тільки те, що подобається і вигідне тільки їм, не задумуючись про почуття оточуючих.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Про це пише видання "Слово і фраза".


Близнюки


Близнюків в категорію найнахабніших знаків Зодіаку поміщає одна риса, яку називають обманом. Вони дійсно можуть найзухвалішим чином ввести в оману і морочити голову іншим людям, якщо їм це вигідно. Близнюки маніпулюють оточуючими — як в романтичному плані, так і в повсякденному житті. Вони зачаровують, спокушають і в’ють з людей мотузки, але рівно до того моменту, поки їм це потрібно.


Діва


Будучи єдиною "дівчиною" Зодіаку, Діва хотіла б, щоб всі повірили, що вона і мухи не образить, але це абсолютно помилкове враження про цей знак. Однак насправді Діва — найзухваліша і нейбільш непокірна з усіх, що особливо посилюється її практичністю і раціоналізмом! Тому не допускайте, щоб ця зовнішня досконалість обвела вас навколо пальця. Якщо ви шукаєте собі партнера для будь-якого злочину, зверніться до Діви. Вона допоможе вам виробити грандіозний план з мінімальними шансами на провал.


Терези


Терези — просто втілення неслухняності і зухвалості, і вони особливо це не приховують. Цей знак можна назвати ідеальною комбінацією шарму і маніпуляцій, але ви не відразу це зрозумієте. Спочатку ви потрапите на вудочку Терезів, зачарувавшись їхньою харизмою, а потім просто станете слухняною маріонеткою в їх чіпких руках. А оскільки Терези відмінно вміють загладжувати всі конфлікти і розбіжності, то ви навіть і не зрозумієте, що вами маніпулюють і підштовхують до не найпривабливіших дій.


Стрілець


Стрілець — людина пустотлива, авантюрна, але абсолютно байдужа. Він рідко бере до уваги почуття інших, а тому може, наплювавши на всіх і все, застрибнути в літак і полетіти на інший континент. Хоча, не виключено, що через кілька тижнів він надішле вам звідти листівку, навіть не спромігшись вибачитися, якщо він вас в чомусь підвів. Ця безрозсудна поведінку робить Стрільця найголовнішим баламутом Зодіаку. Хоча така поведінка зазвичай шкодить тільки йому, вам все ж слід побоюватися будь-яких з ним відносин. В один прекрасний день Стрілець полетить в невідомому напрямку, навіть не пообіцявши повернутися.


Водолій


Як найбільш вільний і незалежний з усіх зодіакальних знаків, Водолій має репутацію бунтівника і заколотника. Він завжди гне тільки свою лінію, і йому плювати, що думають і роблять інші. Правил та інструкцій для Водолія не існує взагалі. Можна сказати, що він народжений для того, щоб підривати авторитети, порушувати кордони і випробовувати терпіння всіх оточуючих його людей. Його просто потрібно сприймати як є — іншим Водолій не стане ніколи!


Як повідомляв "Апостроф", представники ФБР розповіли про найнебезпечніші знаки Зодіаку. Це вдалося з’ясувати після ретельного розслідування і перевірки списку найжорстокіших злочинців в світі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2021-01-27/nazvanyi-pyat-samyih-derzkih-i-neposlushnyih-znakov-zodiaka---chasto-plyuyut-na-lyudey-i-vyut-iz-nih-verevki/221322”