"Мені ніяково..." - переможець "Голосу країни" про реалії українського шоу-бізу (відео)

За словами співака, він став багато розуміти вже за лаштунками шоу, ще пізніше просто відмовився миритися з правилами.

Іван Ганзера

Яскравий і пишний український шоу-бізнес — велика ілюзія. Принаймні, його 80%. При цьому знаменитості не завжди малюють для глядача настільки красиву картинку за власним бажанням — такі шляхи до успіху на сцені. Про це розповів співак Іван Ганзера, переможець першого сезону "Голосу країни", передають з посиланням на .

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

За словами співака, він став багато розуміти вже за лаштунками шоу, ще пізніше просто відмовився миритися з правилами, від яких було ніяково.

"Тоді [в 2011 році] у нас був один тренер, який на початку проекту зі своєю командою не працював взагалі, — розповів співак. — Все готував Костянтин Меладзе, а він приходив за годину до ефіру, сідав у крісло і розповідав, як важко вони працювали весь попередній тиждень, які вони молодці. Тоді я дуже багато речей почав розуміти.".

Як зазначив Ганзера, шоу-бізнес у телевізорі істотно відрізняється від шоу-бізнесу в реальному житті. І головна його проблема — ілюзії, створені продюсерами. "По телевізору ми бачимо все в дещо іншому світлі, [...] і мені дуже не подобаються багато речей. Скажімо, я не люблю поняття, що шоу-бізнес — це ілюзія, яку ми даруємо людям, — пояснив співак. — Приходить людина на концерт, дивиться дві години на артиста і бачить картинку, якої насправді немає. Пам’ятаю, після проекту продюсери говорили мені, мовляв, навіть якщо тобі нічого їсти, для глядача ти маєш бути тим, ким вони ніколи не стануть. Нехай думають, що ти живеш у кришталевому будинку та ходиш на золотий унітаз. І від цього мені ніяково".

Доволі скоро молодий співак переконався, що в ілюзіях живе багато українських знаменитостей. "Після різних зустрічей і презентацій, куди ходять багато наших артистів, я зрозумів, що 80% українського шоу-бізнесу — це дійсно велика ілюзія. Всі артисти прекрасно говорять, у всіх завжди "багато роботи", "багато концертів", вони завжди "дуже зайняті" і прекрасно виглядають, а після цих зустрічей повертаються до орендованих квартир десь на Харківському масиві, — продовжив він. — Я ж завжди був за правду, тому на концертах завжди розповідав людям справжню історію, показував реальний український шоу-бізнес. Може, це неправильно, але мені так комфортно. Адже сутність моя за ці роки не змінилася — я як був простим хлопцем із села, так ним і залишився".Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/meni-niiakovo--peremozhets-holosu-krainy-pro-realii-ukrainskoho-shou-bizu-video-367180.html”