На Запорожье ворам в погонах разрешили продолжать службу в Вооруженных силах «


На Запоріжжі сходили під суд і вже назад прийшли командир автороти і начальник складу пального військової частини А2287, розташованого на території Мелітопольського району, які у складі ОПГ військовослужбовців, викрадали паливно-мастильні матеріали, ввірені їм для транспортування до військових підрозділів Збройних Сил України, дислокованих у Запорізькій та Херсонській областях.

Об этом сообщает Скелеты в шкафу


Як приклад, члени злочинної групи в 6 годин ранку з військового автомобіля КАМАЗ 5320 поблизу автодороги с. В’язівка Якимівського району Запорізької області вкрали 1000 кг дизельного палива і продали вкрадене за 15 000 гривень , які розподілили того ж дня між собою по 5000 гривень кожному, повідомляють «Украинские ведомости» з посиланням на ЕДРСР.


Начальник складу під час слідства уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і отримав службове обмеження для військовослужбовців строком на 2 роки із відрахуванням 20% із суми грошового забезпечення в дохід держави.


Під час відбування цього покарання він не може бути підвищений за посадою, у військовому званні, а строк покарання не зараховується йому в строк вислуги років для присвоєння чергового військового звання. На користь держави з засудженого стягнуті грошові кошти в сумі 5 000 гривень.


Таке ж покарання отримав і командир автороти у званні старшого лейтенанта, який по справі проходив як організатор ОПГ. Суд зважив на те, що старший лейтенант нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», відзнакою Міністерства оборони України «За сумлінну службу» ІІІ ступеню, медаллю «20 років сумлінної служби», пам`ятним нагрудним знаком «За Україну, за її волю». Де зараз засуджені командир автороти і начальник складу палива? Як де? У Збройних Силах України. Служать «за Україну, за її волю». Матеріали щодо інших членів ОПГ виділені в окреме провадження.

Источник: База компромата

Теги